Psycholog/psychoterapeuta


mgr Dorota Marko-Wonka

Psycholog, certyfikowany psychoterapeuta analityczny, członek zwyczajny Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego ze specjalizacją psychologia kliniczna. Ukończyła całościowe szkolenie w Studium Psychoterapii Analitycznej zgodne z kryteriami Europejskiej Federacji Psychoterapii Psychoanalitycznej. Uczestniczyła w licznych  seminariach, szkoleniach i kursach min. w Laboratorium Psychoedukacji.

Posiada 20-letnie doświadczenie w pracy terapeutycznej i psychoedukacyjnej z osobami dorosłymi i młodzieżą w placówkach publicznych, ośrodkach terapeutycznych i fundacjach.

Prowadzi analitycznie zorientowaną terapię dorosłych oraz młodzieży. Pracuje z osobami cierpiącymi z powodu depresji, lęków, zaburzeń nastroju, chorób somatycznych i zaburzeń odżywiania. Zajmuje się pracą w obszarze kłopotów w nawiązywaniu satysfakcjonujących relacji z ludźmi, trudnościami w relacjach z partnerem czy dziećmi. Pracuje z ludźmi przeżywającymi kryzysy życiowe, będącymi w żałobie. Prowadzi terapię nastolatków z zakłóceniami związanymi z okresem dorastania oraz młodymi dorosłymi mającymi kłopoty w wejściu w dorosłe życie.

W przychodni Hadmedica prowadzi konsultacje terapeutyczne.

godz. przyjęć:

wtorek  10:00 – 12:00


PAKIETY Skip to content