Rehabilitacja to przede wszystkim walka z defektami zdrowotnymi, a także przywracanie sprawności fizycznej jak i psychicznejpo wszelkiego rodzaju urazach i schorzeniach. Uskutecznia się ją za pomocą zabiegów rehabilitacyjnych, fizjoterapeutycznych, działań usprawniających oraz różnego rodzaju terapii. Bardzo ważną i integralną częścią skutecznego powrotu do pełni zdrowia jest systematyczność. Regularne zajęcia oraz pełne zaangażowanie osoby poddającej się rehabilitacji to bardzo ważny czynnik wpływający na odzyskanie pełni sprawności.  W przychodni Hadmedica dostępna jest dla Państwa szeroka gama zabiegów wykonywanych przez najlepszych specjalistów z dziedziny kinezyterapii, fizykoterapii i masażu leczniczego.

gabinet 1
rehabilitacja 2
Gabinet fizjoterapii
Shadow

Kinezyterapia

To metoda  polegająca na ćwiczeniach związanych z ruchem, mająca na celu ogólną poprawę kondycji ciała lub miejsc szczególnie dotkniętych chorobą.

Fizykoterapia

wykorzystywana w dzisiejszych czasach za pomocą specjalistycznego sprzętu. Ma na celu zmniejszenie bólu za pomocą energii wytwarzanej przez aparaturę. Można ją wykonywać za pomocą elektroterapii, krioterapii, ciepłolecznictwa, światłolecznictwa, magnetoterapii czy ultradźwięków. Masaż regenerująco wpływa na miejsca dotknięte chorobą, ale jest też prawdziwym pobudzeniem dla krążenia i układu nerwowego Pacjenta.  Przygotowaliśmy dla Państwa profesjonalne gabinety i sale, a także sprzęt najlepszych światowych marek.


mgr Jan Dąbrowski

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego wydziału rehabilitacji w Warszawie. Zajmuję się pacjentami po zabiegach operacyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem stawu kolanowego i barkowego, a także w przygotowaniu pacjentów do zabiegów. Specjalizuje się w rehabilitacji po złamaniach w obrębie kończyn górnych i dolnych jak również po endoprotezach stawu biodrowego i kolanowego. Uczestnik wielu kursów i szkoleń m.in. Terapia Manualna Szkoła Niemiecka, PNF, kinesiologytaping i kursy kliniczne ze stawu kolanowego, barkowego i skokowego.”

Zajmuje się:

Terapia kompleksowa 60 min.

(terapia manualna, ćwiczenia, zabiegi fizykalne)

Zabiegi  fizykoterapeutyczne

(laser, prądy, pole magnetyczne, ultradźwięki)

Kinesiotaping (kinesiologytaping)

Czyli plastrowanie dynamiczne, polega na oklejaniu różnych części ciała specjalnymi, kolorowymi plastrami, głównie w celu złagodzenia bólu, a także by zapobiec kontuzjom.

cennik

godz. przyjęć:

poniedziałek 14:00-20:00
środa 12:00-20:00
piątek 12:00-20:00


rehabilitacja-kolan

PAKIETY Skip to content